Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
halı temizleme

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Bursa halı yıkama
Bursa halı yıkama

Bursa halı yıkama adını 2002 yılında müşterilerimizin teklifi üzerinde kullanmaya başladık ve o günden beridir Bursa’da Bursa halı yıkama adını biz kullanır olduk.

Şirket adı olarak tescil edilemediğinden bunun başka firmalar tarafından kullanımını engelleyemedik. Hatta bizim firmadan gidiliyormuş gibi müşterilerimize gidildi.

Bizlerde bu işin çözümünü ana firmamız Ayba temizlik ve halı yıkamanın Ayba’sını başa ekleyerek ve İnternet sitelerimizde müşterilerimizi ve yeni halı yıkatacak, koltuk yıkatacak veya perde yıkatacak müşterilerin doğru adresi bulmalarını sağladık.

Mağdur Olan Müşteriler

Bizlere müşterilerden çok şikayetler ulaştı. Bu şikayetler bizimle alakalı değil Bursa halı yıkama adı ile başkaları tarafından alınan siparişler. Halılarının eskisi gibi yıkanmadığı, halılarının heba olduğu veya halı alırken sipariş fişi verilmediğini ve halısının halen eline ulaşmadığı gibi bir sürü problem ile alakalı bizlere şikayet telefonları geldi.

Tabii tüm bizi arayan müşteriler hizmeti bizden aldıklarını düşünüyorlar fakat hizmeti bizden almadıklarını kendilerine iletince onlarda çok şaşırıyorlar.

Şimdi İnternet sitelerimizde, broşür ve sosyal ağlarda Ayba Bursa Halı Yıkama veya Ayba Halı Yıkama olarak müşterilerimiz bizlere ulaşabilmektedir.

Halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama zaruri ihtiyaçlardan artık. Yanı bu hizmetlerin profesyonel bursa temizleme firmaları tarafından yapılması ve hizmet alımında profesyonel halı yıkama firmalarının tercih tercih edilmesi yadsınamayacak bir duruma gelmiştir.

Elbetteki diğer tüm müşterilerimiz gibi sizlerde kaliteli bir hizmet almak istersiniz. Kaliteli hizmet almanın yolu ise iyi bir firma nasıl seçilir den geçer. İyi bir firma seçebilmek için bir kaç detay hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Detaylı bilgiyi iyi bir firma seçimi nasıl yapılır adlı makalemizde bulabilirsiniz.

Bursa’da halı temizleme konusunda, koltuk temizleme konusunda veya perde temizleme konusunda; bu perde temizleme ister Bursa stor perde yıkamaolsun, ister zebra perde temizliği, isterse kruvaze perde temizleme hangisi olursa olsun problemsiz hizmet alabileceğiniz en iyi kuruluştur.

Zamanında, kaliteli, uzman ekibe sahip, yirmi yıla yakın tecrübe, kendine has bir vizyonu olan sektörde öncülük etmeyi şiar edinmiş bir firma.

Ayba Şirket sipariş telefonları 0224 2248571 – 0224 2151111 numaralardır.

Bir yorum ekleyin