Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa koltuk yıkama
Bursa koltuk yıkama

Bursa koltuk yıkama firmaları yönünden çok şanslı illerimizden. Profesyonel hizmet veren bir sürü şirket bulmak mümkün.

Koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik yaptırabilmek için koltukların yıkanması şarttır. Sizler ne kadar temiz ve titiz olursanız olun, ne kadar hijyene önem verirseniz verin koltuklarınızın tam anlamı ile temiz olabilmesi derinlemesine bir temizlikten yani iyi bir koltuk yıkamadan geçer.

Temiz olmayan koltuklar üzerinde biriken mikro organizmalar istemeden de olsa bütün evinize yayılır. Koltuklarınıza oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz ne yazık ki başarısız ile sonuçlanır.

Bu problemin tek çözümü ise koltuk yıkama yapmak veya yaptırmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz görünecektir. Sadece temiz mi ferah ve mikropsuz bir ortamda oturmanın keyfini çıkaracaksınız.

Koltuk Yıkama da Temizlik ve Ferahlık

Koltuklarınızın uzun süre bakımsız kalması, kolçaklarında, boynunuzun koltuğa geldiği yerlerde, dizlerin arka kısımlarının geldiği yerlerde yağ birikintileri oluşturur. Bu birikintiler orada koyu bir tabaka halinde kalır.

Koltuğun üzerinde biriken tozlar ortamın nemi ile lekeye dönüşmeye başlar. İşte tam böyle durumlarda koltuğunuzun kumaşı artık nefes alamaz hale gelir ve kirlenme ise daha hızlı gelişerek çoğalır ve yayılır.

Koltuğunuzu mutlaka belirli aralıklarla yıkama yaparak veya yaptırarak nefes almasını sağlamalısınız. Yıkamanın gerekliliği koltukta oluşan yağ tabakasını silme işlemi ile gideremezsiniz. Yıkama şarttır. Koltuk Silme işleminde vakum olmadığından koltuktaki toz balçığının alınması da sadece koltuk yıkama ile olabilecektir.

Koltuklarınız Nefes Alsın

Koltuklarınızı yıkatın hem koltuklar temiz ve ferah bir nefes alsın hem siz alın. Koltuklar yukarıda da anlattığımız gibi bakımı oldukça uzun süre sizlere ilk gün ki gibi hizmet edecektir.

Mikro organizmalara mikroplara son!

Koltuk temizliği profesyonel Bursa koltuk yıkama firmaları tarafından yapılırsa ve bu firma gerçekten kaliteli bir firma ise; yani bir firmayı seçerken en ucuz Bursa koltuk yıkama firması diye seçmedi iseniz, bu firmadan alacağınız hizmet sayesinde mikropsuz, bakteri barındırmayan, Mite akarları olmayan bir koltuğa sahip olursunuz.

Merak Ettikleriniz

Koltuk Yıkama Süresi Ne Kadardır?

Koltuklarınızın yıkama süresi özelliklerine ve kir-leke oranına bağlı olarak değişkenlik gösterse de ortalama bir koltuk takımının yıkama süresi yaklaşık olarak bir ile iki saat arası değişmektedir.

Koltuklar Nasıl Yıkanır ve Hangi Süreç İzlenir?

Koltuklarınızın yıkanmasında profesyonel bir firmadan yardım alıyorsanız Yıkama sanayi tipi makinelerle yapılmaktadır. Şampuanlama, fırçalama, vakumlama şeklide bir sıralama izlenir.

Koltuklarımı Hangi Sıklıkta Yıkatmalıyım?

Koltuklarınızın kullanım alanları, kullanıcı yoğunluğu, etkilendiği ortama bağlı olarak yıkama periyotları değişebilir. Fakat standart olarak yılda bir defa kesinlikle yıkatılmalıdır. Bazı evler için ise altı ayda bir yıkatılması zaruridir. Zamanında yıkatılmayan koltukların temizliğinde sorunlar yaşayabilir hatta geri dönülemez lekelerle karşılaşabilirsiniz. Yılda veya altı ayda bir vereceğiniz 100 veya 150 tl yerine bir koltuk yüzü değiştirmek zorunda kalabilir hatta yeni bir koltuk alma durumunda kalabilirsiniz. Yuvarlak bir hesapla bir koltuk takımı yüzünün değiştirilmesi 2000-2500 tl orta halli bir koltuk takımı ise 7000 tl civarındadır.

Koltuklarda Yıkama Sonrasında Tüm Kirler Çıkar Mı?

Yıkama yaptıracağınız ürün ister halınız olsun, ister perdeniz, isterse koltuğunuz olsun, kir ve leke oluşumu, yıkama periyotu, kullanım tarzı sonucu etkiler. Eğer iyi bir koltuk bakımı yapmışsanız, koltuk siliminde uyulması gereken kurallara uyduysanız ve koltuğunuzu zamanında yıkatıyorsanız hiç endişelenmeyin koltuklarınız mis gibi olacaktır. Asla unutulmaması gereken bir durumda her leke çıkabilen bir leke değildir. Leke iplikle kaynamış ise o lekenin çözümü yoktur. Ama bunun dışında her tür lekeye de bir çözümümüz vardır.

Kumaşıma Herhangi Bir Zarar Gelir Mi?

Genellikle döşeme kumaşları çok fazla deformasyona uğramazlar fakat yinede ehil olan firmalarla çalışmanızı öneririz.

Yıkama Sonrası Koltuklarım Ne Kadar Süre Sonra Kurur?

Yıkama sonrası koltukların kuruma süresi yaklaşık olarak altı ile on iki saattir. Bu saat dilimi koltuğun kirine bağlı olarak uygulanan kimyasalla doğru orantılıdır.

Yıkamada Kullanılan Ürünler İnsan Sağlığına Zararlı Mı?

Bizim kullandığımız ürünler durulama gerektirmeyen ürünlerdir. Bitkisel özlü diye bir şey yoktur. İçeriğinde bitkisel katkılar olabilir. Kullandığımız ürünler kalıntı bırakmaz, soldurma yapmaz, zehirli içerik mevcut değildir.

Randevu Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Randevu almak için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Buradan Sipariş ve Randevu

Bursa Koltuk Yıkama Fiyatları Nedir?

Koltuk yıkama fiyatları koltuğunuzun özelliğine göre değişmektedir. Ortalama bir koltuk takımı 100 tl civarında temizlenmektedir.

En İyi Koltuk Yıkama Ayba Koltuk Yıkama

Firmamız 20 yıla yakın temizlik ve yıkama sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bursa’nın her semtine servis sunan firmamız kalite ve müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Sizde Ayba’ya terfi edin rahat edin : ))

 

Bir yorum ekleyin