Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Bursa’da Halı yıkama Fabrikaları

Bursa’da Halı yıkama Fabrikaları

Bursa'da Halı yıkama Fabrikaları
Bursa’da Halı yıkama Fabrikaları

Halı Yıkama Fabrikaları

Bursa’da Halı yıkama Fabrikaları : Son yıllarda Bursa’daki halı yıkama firmaları ve fabrikaları çok artmış durumda.Bu rekabetin artmasını bir o kadar da kalitenin düşmesini sağlamıştır. Aslında rekabet ortamı kaliteyi iyileştirmesi gerekirken fiyat kırımı bu işi tersine çevirmiştir.
Her yıl sayısı git gide artan bu firmaların bir çoğu tesise bile sahip değiller. Vergiye tabi değiller. Sabit telefon numaraları yok. Müşteri kaybetme kaygısı yok. Tabii bu tür firmaların, fabrikaların çok olduğu bir pazarda işini iyi yapmaya çalışan firmaların kaliteli hizmet sunmakta zorlanması doğaldır. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz halı yıkama firmalarının genel olarak kullandıkları kimyasallar bulaşık deterjanı türevleridir. Çamaşır suyunu bol miktarlarda kullandıkları için bu firmaların yıkadıkları halıların bir kısmı bir kaç yıkama sonra patlamaya dökülmeye başlamaktadır. İşte halı yıkamalarda yaşanan halı patlamalarının asıl temel nedenlerinden birisi de budur. Önceki yıkayan firmanın veya önceden kendi yıkamış sa da aynı kullandığı çamaşır suyunun yoğunluğundan halı ilmekleri deforme olup zayıflamış olduğundan o halı makineye atılıp sıkılırken patlayacaktır.

Halılarınızı Çamaşır Suyuna Heder Ettirmeyin!

Bir diğer sorun ise yoğun çamaşır suyu ile yıkanan halılar bir kaç yıkama sonra yavaş yavaş solarak eski canlı renklerini kaybedecektir. O yüzden halınızı yıkatırken yıkamaya vereceğiniz firma hakkında bilgi edinmeniz yararınıza olacaktır. Bu bağlamda halı yıkatmaya karar verdiğinizde ilk kriteriniz ucuz yıkatmak olmasın. Aksi halde bu tür bir karar size pahalı netice olarak dönebilir. Firmamız bu ve benzeri bir sürü problemi inceleyip, anketler yaptırıp müşteri beklentileri ve memnuniyeti doğrultusunda tüm yıkama sistemini kontrol altında tutmakta ve personellerini de bu yönde eğiterek daha kusursuz hizmet sunma gayreti içerisindedir.

İyi bir Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Alınır?

Şimdi karar verdiniz evinizde temizliğe kalkıştınız ve halı bakımı yaptırmakta iyi olur diyor ve halı yıkama firması aramaya başladınız. Ama en iyi halı yıkama firması nasıl seçilebilir kararsız sınız? O zaman yapmanız gereken firmalar hallında kısa bir araştırma yapmak. Bunun için bir kaç kriteri göz önünde bulundurmanız gerekir.

1- Halı yıkatmaya karar verdiyseniz halı mı yıkatacaksınız ? makalemizi okuyarak işe başlayabilirsiniz.

2- Firma seçiminde öncelikle yeterli bilgiye sahip olmak gerekir. Bunun için Halı Yıkatırken dikkatmakalemizi okuyabilirsiniz.

3- Yukarıdaki makaleler sizlere bir nebze olsun yön vermiş olmalı. Seçilmiş firmalar arasında en iyisini seçmeye geldi sıra. Firma seçerken ne kadar donanımlı, profesyonel ve ekip tecrübesi önemli ise de hizmet kalitesi nedir? halı yıkama fiyatları nasıl gibi sorulara da cevap aramak gerekir. Bu aranacak bilgiler için önceden sizlere yazmış olduğumuz halı yıkama fiyatları , siz kaliteyi seçin adlı makalelerimizi okuyarak destek alabilirsiniz.

4- Halı yıkama tavsiye üzerine de tercih edilebilir. Fakat unutmamak gerekir ki her müşterinin temizlik anlayışı ve temizlik hizmetinden beklentisi farklıdır. Fakat tavsiye önemli bir kriterdir. en azından denenmiş ve tecrübe edilmiştir. En azından asgaride halı yıkama firması hakkında bilgi sahibi olunmuştur.

Bir yorum ekleyin