Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Hakkımızda

aybahaliyikama
Ayba halı yıkama

Bursa’nın Lider Halı Yıkama Firması

Sektöründe Bursa’nın lider halı yıkama firması olmak azim ve istikrarlı olmakla olur. Yıllardır profesyonel temizlik hizmetleri ve halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız perde yıkama, koltuk yıkama hizmet kollarında da hizmetleri sunmaktadır.

14,02,2000 yılında Ayhan İlker tarafından kurulan temizlik ve halı yıkama firmamız giderek büyümüş ve hizmet yelpazesini giderek genişletmiştir. Bursa’da apartman merdiven temizliğini şirket bazında başlatan firmamız olmuştur. Yine halı yıkama sektöründe ilk araç giydirmesini yapan, sektöründe ilk internet sitesini yapan, yine sektöründe Türkiye’nin ilk iso 9001 kalite belgesini alan bir firma olmak ve sektöründe takip edilen, yol çizen bir firma olmak gurur vericidir.

Hizmet verdiğimiz bu 17 yıl içerisinde memnun müşteri sayımızı sürekli arttırmış, daha güzel adına sürekli onların istek ve şikayetlerine kulak vermiş bir firma olmaya çalıştık. Sektörün gerektirdiği ve yıllardır hizmet vermenin kazandırdığı bilgi birikimimizi, kazanmış olduğumuz tecrübemizi çalışanlarımıza eğitim programları ile aktarıp kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmanın keyfini yaşamaktayız.

Tüketici talep yoğunluğu baz alındığında perde temizleme, koltuk temizleme, yerinde halı yıkama hizmetleri talep yönünden ağırlıktadır. Bu konularda ücretsiz servis ve deneyimli personellerle hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kendi ilimizde merkez de olan tüm ilçelere bu hizmeti götürmek gayreti içerisindeyiz. Merkezimizde bulunan doğudan batıya Kestel, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Mudanya, Güzel Yalı servis sunduğumuz bölgelerdir. Sınırlarımız Doğudan Barakfaki, İzmir yolu tarafından Görükle, Çalı, Mudanya tarafından bademli Güzelyalı, istanbul yolu tarafından Ovaakça‘ya kadar servis hizmeti verilmektedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de kendi sektöründe yön çizen, kaynak olan sektöründe öncü bir kuruluş olmak.

Bu yolda yapılması gerekenleri inceleyip, araştırıp, tartışıp uygulamak ve uygulatmak.

MİSYONUMUZ

Ayba Halı Yıkama olarak tüketicilere kaliteli, profesyonel ve kusursuz bir hizmet yaşatmak. Biliyoruz ki kalite müşteri ile doğru orantılıdır. Kaliteli hizmet anlayışının algılandığı toplumlarda hizmet yarışı sürekli iyi yönde gelişir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Memnun olmayan müşteri bizim müşterimiz değildir.

Eğer memnun edilememiş bir müşteri var sa bu Ayba Halı Yıkama’daki bir eksikliktir. Onun için her müşteri bizim için önemli ve dilek ve eleştirileri mutlaka değerlendirilmelidir.

Kalite sürekli eğitimle dinç kalır.