Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Hizmetleri

Ayba Halı Yıkama Hizmetler

halı yıkama hizmetleri
halı yıkama hizmetleri

Halı yıkama hizmetleri

Halı yıkama hizmetleri günümüz yoğun temposunda eskiden kendi yaptığımız fakat şimdilerde yardım alarak yaptırdığımız ev işlerinin başında gelir.

Merak Ettikleriniz?

Halı Yıkama Firmalarına Güvenebilir miyim?

Halı yıkama firmalarına güvenebilir miyim in cevabı kaliteli bir hizmet almak için ehil bir firma tercih etmişseniz tabii ki güvenebilirsiniz.Aşağıda halı yıkama firmaları hakkında bilgiler bulacaksınız. Bu size iyi bir halı yıkama firması seçmenizde de yardımcı olacaktır sanırım.

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama firmaları denince tüm halı yıkama hizmeti sunan kişi ve kuruluşlar bu kelime içerisinde yer alır fakat bunları ayırmak gerekirse ;

  • Kendi tesisi olup halı yıkama hizmeti verenler
  • Kendi tesisi olmadan fason yıkama yaptırarak hizmet verenler
  • Küçük bir mekanda izbe yerlerde derme çatma hizmet verenler ( bunlar sürekli ucuz kampanyalar yaparlar)
  • Kendi tesisi olup kaliteli hizmet verenler
  • Kendi tesisi olup sadece günü birlik kazanç peşinde olanlar ( bunlar sürekli ucuz kampanyalar yaparlar)

Halılarım iyi yıkanır mı?

Seçmiş olduğunuz çalıştığınız firma çok önemli. İyi bir firma ile çalışıyorsanız sizlerin evlerde yaptığınız yıkamadan çok daha iyi olacaktır.

Halılarımda yıpranma olur mu?

Bu tür problemler genellikle artık ömrü bitmiş, ilmekleri zayıflamış veya çok fazla yıpranmış halılarda olabilmektedir. Fakat bunu dışında tesislerde halınız yıpratabilecek bir durum söz konusu değil. Firmalardan kaynaklı yani bireysel kusurlar hariç.

Halılarımız Renkleri Solar mı?

Bu tamamıyla profesyonel bir firma ile çalışıp çalışmadığınıza bağlıdır. Yıkama konusunda ehil ellerle çalışmayı tercih ediniz.

Hangi Bölgelere Servis Sunuyorsunuz?

Halılarınız Profesyonel ve Emin Ellerde

Firmamız 2000 yılından beri halı temizleme-yıkama hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile yetişmiş personel kadrosu ile uygun donanımla sizlere profesyonel halı yıkama hizmetinin keyfini yaşatacaktır.

Anti-bakteriyel ilaçlarla Ayba Halı Yıkama

Kullandığımız şampuanlar anti bakteriyeldir ve durulaması kolay hafif ürünlerdir. Şampuanlarımızın hafif ve durulaması kolay olması halının yumuşak olmasını ve geç kirlenmesini sağlamaktadır.

Tam Hijyen ve Temizlik İçin Ayba Halı Yıkama

Firmamızda halıların istiflenmesinden yıkanmasına ve teslim edilmesine kadar ki tüm safhalarda temizlik ve sağlığa önem verilmektedir. Tesisimizde halıların yıkanması için havuz sistemi kullanılmamaktadır. Havuz sistemi kullanılan yerlerde halılar topluca kimyasallı suya bastırılır. Tabii kedi besleyen birinin, çocuğu kusmuş birinin halısı ile sizlerin halısı aynı havuza girecektir. Ya da sizin yavrunuz kustu ise sizin halınız ile başkasının halısı aynı havuza girecektir. Firmamız böyle durumlara asla mahal vermemek için havuz sistemi kullanılmamaktadır.

Halılar İçin Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ayba Halı Yıkama

Halı yıkama fiyatları firmalara göre değişse de bizler müşterilerimizi ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak olabilecek en makul fiyat düzeyinde tutuyoruz hizmetlerimizi. Tabii kaliteden ödün vermeden.

Ayba Halı Yıkama Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Güler yüzlü, işinin ehli bir ekiple çalışmak müşteri açısından son derece memnuniyet verici bir durumdur. Bir de buna köklü bir firma kültürünü eklerseniz bunun karşılığı GÜVEN olur ki bir müşterinin hizmet alımında en fazla kararını etkileyen faktör güvendir.

Bunu sağlamış bir firma, Bursa’da sektöründe öncülük eden bir firma. E artık karar sizin….

Kapınızdan Alıp Kapınıza Teslim Ücretsiz Servis Hizmeti

Halılarınızı kapınızdan alıp yıkayıp temizledikten sonra yine kapınıza kadar teslim ediyoruz ve bunun için hiçbir ek servis ücreti almıyoruz.

Ayba Halı Yıkama ‘da Hizmet Memnuniyet Garantilidir!

Bizler işimizi ciddiye alıyor ve işimizi iyi yapabilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyor, yeniliyoruz. Müşterilerimize memnuniyeti garanti ederken biliyoruz ki Kalite ve ciddiyet varsa yapılan istikrarlı çalışma ile her şey mükemmel olabilir. Eksik yönlerimizi profesyonel hizmet anlayışı içerisinde sorguluyor varsa düzeltilmesi için ivedi olarak çözüm yolları arıyoruz.

Ayba Mutlu Müşterilerin Adresi…..

 

Bu seçimleri yaparken fiyat son kriteriniz olsun. Çünkü yılda bir veya iki defa yıkattığınız halılara 10 lira 20 lira düşük vereyim derken sizlere bu işlem daha fazlaya mal olmasın. 10 M2 bir halının 3 tl den yıkanması 30 tl tutarken 5 tl den yıkanması 50 tl tutar. Sizce yılda bir kez 10 m2 bir halıya 20 tl farka değmez mi kaliteli bir hizmet alacaksanız?

Firmamız Ayba Bursa Halı YıkamaHizmetleri uzun yıllardır sektöründe hizmet veren ve daima müşteri memnuniyetini ilk planda tutan bir firma olmuştur. Bursa’da merkezi bir konumda olması ve kalabalık bir müşteri portföyüne sahip olmasından ötürü Bursa’nın hemen hemen tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için Ayba Halı Yıkama linkini tıklayabilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin