Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Perde Temizliği

Perde Temizliği

Perde Temizliği deyip geçmeyin! Evdeki en zor işlerden biridir.

perde temizliği
perde temizliği

Evde ki En Zor İş Perde Temizliği

Perde Temizliği özellikle çalışan bayanların vazgeçilmez ihtiyacı hizmetlerdendir. Kaldı ki sadece çalışan bayanlar mı? ev hanımlarının da.

Günlük hayatta o derece yoğun bir koşturmaca içerisindeyiz ki bu hem çalışan hem de ev hanımları için de geçerli. Ev hanımları sadece ev işleri ile uğraşmanın yanı sıra öğrenci çocukları varsa iki katı daha çok özveride bulunmak zorunda.

Bu koşuşturmaca içerisinde zahmetli, zaman gerektiren kısacası angarya sayılabilecek işler taşeron şeklinde yaptırılmakta ve bu hizmetler için de profesyonel yardım alınmaktadır.

Perde-temizleme demek sadece yıkamak değil ki. Perde yerinden sökülecek, yıkanacak, kurutulacak, ütü gerekli ise ütülenecek ve tekrar yerine asılacak vay vay vay.

Her Perde Temizlenir mi?

Evet her perde temizlenir. Ya da temizlenmek zorunda. Yani temizlenemeyecek perdeyi ben niye alayım ki ? veya böyle bir perdeyi üretici firma niye üretir ki? değil mi.

Evet her türlü perde temizliği yapılır ve yapılmalıdır da. Burada önemli olan perdenin temizliğini yapan kişinin ehil olup olmadığıdır. Eğer profesyonel perde yıkama hizmetlerinden destek alıyorsanız kesinlikle ehil olması şart. Genel olarak yoğun kullanılan perde türlerinden en çok profesyonel yardım alınan perde türleri Stor Perde Yıkama, Kruvaze Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama, Rustik Perde, Katlamalı Perde, Tül Perde yıkama dır.

Perdeler Kaç Günde Temizlenir?

Perdelerin genellikle teslimat süreleri kısa tutulmaya çalışılır. Bunun nedeni perdelerin evlerin mahremiyetini sağlayan ürünler olmasından dolayıdır.

Perde teslimat sürelerini etkileyen bir kaç unsur vardır. Perdenin çok kirli olması, perdenin ütüleme yapılması, perdenin çok parçalı söküme tabi tutulduktan sonra yıkanması gibi etkenler perdelerin teslimat sürelerinde değişiklikler yapabilse de genel olarak perde temizleme ve teslimat yaklaşık 3 ile 4 gün arasıdır.

 

Bir yorum ekleyin