Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri
Bursa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Perde Yıkama Hizmetleri

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama
Yatak yıkama

Yatak yıkama bayanların başlarının belası olan işlerden. Genellikle silme işlemi ile sonuçlanır. Fakat profesyonel bir yardımla mükemmel kalitede temizlik elde etmek mümkündür.

Her evde en bir veya birkaç tane bulunan yatakların da koltuklar ve halılar gibi belirli aralıklarla temizliklerinin yapılması zaruridir. Hatta diğerlerine oranla yatak yıkattırma daha önceliklidir.

Neden Yatak Temizleme Yapılmalı?

Yataklar genellikle geceleri üzerinde uyuduğumuz ürünlerdir. Yani gece boyunca üzerinde iken vücudumuzdaki yağlanmalar, terlemeler, deri döküntüleri, çocuklarda işemeler, kusmalar daha bir sürü nedenden dolayı hijyenik bir ortam oluşturmak ve mikro organizmaların üremelerini engellemek, ayrıca beslenme menüleri deri kırıntıları olan Mite mikroplarından kurtulabilmek için yataklarımızın belirli aralıklarla yıkanması gerekmektedir.

Yatağımda ki Sarı Lekeler Çıkar Mı?

Yataklarda oluşan sarı lekeler terleme, çocuklarda işeme sonucu oluşur. Bu lekelerin çıkartılması kolaydır. Fakat üzerinden çok zaman geçmiş lekeler genellikle vücut ısımız sebebi ile kumaşta kaynama yapabilmektedir. Onun için böyle lekeleri gördüğünüzde bekletmeden temizlemeli veya temizlettirmelisiniz.

Yıkanan Yatak Kaç Saatte Kurur?

Yıkanan yatakların ortalama kuruma süreleri 3 ile 4 saat arasıdır.

Yatak Yıkama Fiyatları Nedir?

Yatak-yıkama fiyatları 50 ile 80 tl arası değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişim bölümü ile irtibata geçiniz.

Bir yorum ekleyin